O nas

Nasza misja


soma - ciało, fizyczny wymiar człowieka.
soma – rytualny napój wedyjski
soma człowieka – wg ajurwedy, substancja wytwarzająca się podczas medytacji

Firma SOMA Event Group jest koncesjonowanym organizatorem turystyki wpisanym do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego pod numerem 393. Główne obszary działania to incentive travel, imprezy dla firm (integracja, motywacja, pikniki), organizacja i obsługa konferencji i szkoleń oraz kompleksowe programy marketingowe.

Założycielem firmy jest Maciej Marczyński, a współtwórcy poszczególnych wydarzeń to specjaliści od konkretnych zadań.
Maciej jest absolwentem wydziału trenerskiego AWF oraz podyplomowych studiów z zakresu marketingu na wrocławskiej AE.
Dziennikarz, handlowiec, manager przez wiele lat związany z branżą farmaceutyczną, trener, instruktor, ratownik. Jako były pracownik korporacji rozumie potrzeby dużych firm i potrafi rozmawiać ich językiem.

Organizator wielu eventów w Polsce i za granicą.
Działa w wodzie, na śniegu, na ziemi i w powietrzu, w górach...
...tu i tam.

Sprawdź gdzie jeszcze...


******************

Ludzie, z którymi pracujesz budują Twoją siłę. Uczestniczą w Twoim życiu. Współtworzą Twoją rzeczywistość. Czy tego chcesz, czy nie. Zadbaj, by to, co robią, czynili lojalnie i z pasją. Spraw, aby wiedzieli, że Wasze wspólne miesiące i lata to nie tylko czas od 8.00 do 16.00. Pracownicy, klienci, koledzy. Niech wiedzą, że nie są dla Ciebie „trybami w maszynie”. Pozwól im przeżyć chwile niezwykłe. Przygodę. Stwórz grupę przyjaciół. Odwdzięczą się.

My pomożemy Ci tego dokonać.

Firma SOMA Event Group proponuje pakiet gotowych rozwiązań, jednak każdą imprezę zawsze opracowujemy pod Państwa indywidualne cele i priorytety. Z wieloma sprawdzonymi miejscami i firmami mamy wynegocjowane najlepsze ceny, znamy ich możliwości i referencje, a nasi przewodnicy za granicą to ludzie „stamtąd” – znający kraj i ludzi. Na bieżąco pogłębiamy też naszą własną wiedzę i doświadczenia, po to, aby móc zaproponować Państwu optymalny program w ramach budżetu, dla osiągnięcia przyjętego celu.
Gwarantujemy rzetelne, profesjonalne wykonanie powierzonych zadań, w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa i obowiązującego prawa. Każda impreza realizowana jest tak, abyśmy sami byli przekonani, że w ramach danego budżetu nikt nie zrobiłby tego lepiej oraz tak, abyśmy sami, szczerze chcieli w niej uczestniczyć.
Pozdrawiam,
Maciej Marczyński

Dokumenty do wglądu:
- Gwarancja ubezpieczeniowa organizatora turystyki
- Wpis do rejestru organizatorów turystyki
- Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej